• Telefon Numarası +90 535 361 23 10
  • Email: necdetderici@gmail.com

Call Us Today! +90 532 465 23 10

Email! necdetderici@gmail.com

Obezite Tedavisi İçin Kesin Çözüm!

Obezite tedavisi için ben ve ekibim bugüne kadar birçok başarılı operasyon gerçekleştirdik. Obezite hastalığı konusunda birçok birey bilinçsiz. Bu nedenle yaşadıkları sorunların ne gibi sonuçlar doğuracağını bilmiyorlar. Öncelikle Obezite hastalığının, obezite cerrahisine başvurulmadığı sürece olumlu yanıt vermeyeceğini belirtelim. Çünkü obezite için her bireyin öncelikle test ve ölçümlemelerinin yapılması gerekiyor. Ardından elde edilen sonuçlara yönelik problem saptanıyor ve buna yönelik bir tedavi planı oluşturuluyor. Bu nedenle bireylerin kulaktan dolma bilgiler ve diyetler ile hareket etmemesinin önemle altını çiziyoruz.

Doktorluk hayatım boyunca gerçekleştirdiğim birçok operasyon oldu. Yapılan operasyonların ardından hastalarımın şimdiki durumlarını “operasyonlar” sayfamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Obezite hastalığı yaşıyorsanız vücudunuza aldığınız enerji miktarı ile harcadığınız enerji miktarı birbirini dengelemiyor demektir. Tüm bireylerin günlük yaşamları farklılık gösterir. Özellikle farklı sektörlerde çalışan kişiler için günlük enerji miktarı da değişkenlik gösterir. Bu noktada doğru hareket etmek ve problemi aşabilmek adına obezite cerrahisine başvurmak, hastalığı daha kısa sürede yenmenize olanak sağlayacaktır.

Gelin sağlık sorununuz için en doğru tedavi planını birlikte oluşturalım. Obezite tedavisi ile kilo ve yaşam zorluklarına elveda deme vakti!